Ky është kulmi i ekstravagancës. Java e Modës në Londër gjithmonë njihet për prurjet e guximshme dhe natyrisht të gjithë presin se çfarë do të sjellë stilistja e njohur, Pam Hogg.

Ajo ka provokuar duke sjellë në pasarelë modele thuajse të zhveshura komplet.

E lindur në Skoci, ajo është një ikonë e botës së modës. Prej 30 vitesh vesh emrat më të mëdhenj në botë, përfshi këtu Rihanna-n, Kylie Minogue dhe Jessie J.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here