Egzona Muqiqi duket se ka gjetur pak kohë të kalojë me shoqe.

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, por duket se menjëherë e ka marrë vetën pas lindjes dhe po duket sikur të mos ketë lindur fare. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/pak-dite-pas-lindjes-egzona-shkelqen-ne-daljen-me-619636/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here