Pajtim Kasami në  lidhje dashurie me Nicole ScherzingerFutbollisti shqiptar Pajtim Kasami ka arritur të zemrën e këngëtares amerikane, Nicole Scherzinger.Ata tashmë janë në një lidhje dashurie dhe këto ditë janë në qendër të vëmendjes nga mediat e huaja, transmeton Telegrafi.

Pas natës së mbrëmshme ku çifti është argëtuar mes miqve edhe në shoqërinë e alkoolit, Nicole më nuk mund të përmbahet.

Ajo ia ngjet Kasamit për ta puthur në buzë.

Pajtim Kasami në  lidhje dashurie me Nicole Scherzinger

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here