Dustin Hoffman ka nisur xhirimet e filmit “Versioni i Bradley” qe bazohet ne romanin bestseller te Mordecai Richler. Filmi drejtohet nga regjisori Richard...
Christina Aguilera thotë se të qenit nënë nuk e ka ndaluar atë të ndjehet seksi. Krijuesja e hitit “Dirrty”, dhe burri i saj...
Scarlett Johansson ka probleme ta kthejë kokën në të majtë, pasi ka tendosur muskujt e qafës duke luajtur rolin e Vejushës së Zezë...
Një tjetër shqiptar që tenton të hyjë në kinemanë botërore. Bëhet fjalë për Rubin Priskën. Ai që do ta përkrahte në rrugën e...
Filmi qe Michael Jackson po pergatiste perpara se te vdiste, “This is it” do te dale ne te gjithe boten me 28 tetor. Fillimisht...