Këngëtarja kanadeze Celine Dion, 41-vjeçare, dhe burri i saj 67-vjeçar, Rene Angelil, janë në pritje të foshnjës së tyre të...
Turneu i fundit i grupit U2 eshte cilesuar si shume i kushtueshem dhe ndotes i ambjentit. Kjo eshte kritika qe i kane bere ambientalistet...
U prezantua ne Durres projekti per organizimin ne javen e fundit te ketij muaji, i Festivalit Veror Nderkombetar te Filmit, Durres 2009. Edicioni i...
Nje foto e pabotuar me pare e ish pjestarit te Beatles, Paul Mc Cartney ne shkollen fillore, do te dale ne ankand ne...
Trupi i pajete i Michael Jackson do te varroset ne diten 51 vjetorit te lindjes se tij, ne 29 gusht. Lajmin e ben te...