Modelja dhe aktorja afrikanojugore e cila është fituese edhe e çmimit Oscar, Charlize Theron, është duke u përgatitur për ndërtimin e kampit për...
Grupi Black Eyed Peas kanë rimarrë numrin një në top listën britanike të singlave, me hiti “I Gotta Feeling”. Ata u mbrapsën nga...
Hiti më i fundit i Kaltrina Selimit vjen nën firmën e kompozitorit të mirënjohur Florian Mumajesi dhe ai titullohet “Hajt”. Një këngë e...
Duket se e ka marrë gjithçka me shumë vrull dhe pasion! Disa këngë të publikuara brenda një kohe të shkurtër, videoklipe interesante dhe...
Regjisori Steven Spielberg ka bere te ditur se ka mbledhur 825 milione dollare te cilat sherbejne qe “Dreamworks” te filloje aktivitetin si nje...