Nëse ndonjëherë keni dashur të shikoni se çfarë të dashure ka Kanye West, atëherë mos shikoni tutje sepse ajo është bukuroshja Amber Rose. Misi...
Aktorja biseksuale Megan Fox është favoritja më e madhe tek burrat dhe gratë në të gjithë botën. Por, duket se kemi së paku një...
// Jehona Sopi ka treguar se ka të dashur. “Po, kam të dashur, tani janë bërë dy vjet që jemi bashkë, shpresoj që...
Modelja dhe aktorja afrikanojugore e cila është fituese edhe e çmimit Oscar, Charlize Theron, është duke u përgatitur për ndërtimin e kampit për...
Grupi Black Eyed Peas kanë rimarrë numrin një në top listën britanike të singlave, me hiti “I Gotta Feeling”. Ata u mbrapsën nga...