Këngëtari Ilir Shaqiri ka transmetuar së fundmi këngën e tij “Zhgënjimi i mërgimtarit”, në të cilën shihet një mërgimtarë kosovarë...
Modelet e reja ekzotike të “Victoria Secret” – këtë herë kanë dalë në vendin St Barts – dhe kanë tërhequr vëmendjen e madh...
Këngëtarja dhe aktorja ka llogaritur se qenushja e saj e vogël Daisy – ka të dashurën me emrin Bella. Jess ka postuar fotot e...
Madonna ka shtuar sigurimin gjatë turneut të saj botëror, pasi ka marrë kërcënime vdekjeprurëse në Serbi, shkruajnë mediat në internet. Krijuesja e hitit “Material...
Aktorja Joan Collins, e cila me stilin e saj të veçantë dhe përkujdesen ndaj vetes e kishte fituar titullin e ikonës së modës,...