Skena eshte regjistruar nga pas nje rrjeti teli dhe tregon nje person qe duket nga mbrapa me nje kemishe te bardhe qe del...
Pas kritikave të ashpra në lidhje me abuzimet me alkoolin, medikamenteve farmaceutike dhe jetën e trazuar personale, Lindsay Lohan duket se do t'u...
Këngëtari Ilir Shaqiri ka transmetuar së fundmi këngën e tij “Zhgënjimi i mërgimtarit”, në të cilën shihet një mërgimtarë kosovarë...
Modelet e reja ekzotike të “Victoria Secret” – këtë herë kanë dalë në vendin St Barts – dhe kanë tërhequr vëmendjen e madh...
Këngëtarja dhe aktorja ka llogaritur se qenushja e saj e vogël Daisy – ka të dashurën me emrin Bella. Jess ka postuar fotot e...