Beyonce vazhdon te korre suksese te njepasnjeshme ne karreiere. Ajo ka marre cmimin e videos se vitit ne ceremonine e Mtv Award me...
Me filmin "Inglourious basterds", dëbimi më i dhunshëm i nazistëve, regjisori i famshëm ka boshatisur të gjitha biletaritë e kinemave amerikane. Tani thotë:...
Tre fëmijët e këngëtarit të ndjerë Michael Jackson do të mbrohen nga një ekip truprojash që do të kushtojnë 1.1 milion dollarë (753.734...
Martohet personazhi i parë i shtëpisë së "Big Brother". Ceremonia e thjeshtë familjare, me praninë e miqve dhe të afërmve. Dritani i "Big...
Dy yjet indus të filmit “Slumdog Milionaire”, Freida Pinto dhe Dev Patel ishin së bashku në një aheng të organizuar nga disa aktorë. Edhe...