Tre fëmijët e këngëtarit të ndjerë Michael Jackson do të mbrohen nga një ekip truprojash që do të kushtojnë 1.1 milion dollarë (753.734...
Martohet personazhi i parë i shtëpisë së "Big Brother". Ceremonia e thjeshtë familjare, me praninë e miqve dhe të afërmve. Dritani i "Big...
Dy yjet indus të filmit “Slumdog Milionaire”, Freida Pinto dhe Dev Patel ishin së bashku në një aheng të organizuar nga disa aktorë. Edhe...
Duket se Hekuran Krasniqi nuk është duke shikuar për sezone verore apo vjeshtore pasi pas klipit “Gjithçka mbeti n'letër”, që ishte një bashkëpunim...
E veja e Kurt Cobain Courtney Love ka kërcënuar se do të ngrejë padi ligjore kundër nje kompanie lojerash te cilet kane shfrytezuar...