Robert Trujillo ka konfirmuar zerat mbi nje tur te mundshem te atyre qe konsiderohen 'kater te medhenjte' e muzikes heavy metal. "Mendoj se eshte...
Albumi i ri, bashkëpunimet, koncertet, tregu muzikor. Bojken Lako na njeh dhe me një ditë të tijën, me njerëzit që ai do t'i...
Lady GaGa mendon se nuk ka kuptim te veshesh te brendshme. Kengetarja e “The Love Games” pranon se zakonisht qarkullon “commando”, nje fraze...
Te ktheheni ne shtepi pas nje dite te lodhshme pune dhe e ndjeni te nevojshme te beni nje dush. Pastertia nuk eshte vetem...
Orinda Huta kalon në krevatin e saj të dashur: mes librave, të parit televizor, ndonjëherë edhe duke ngrënë, por edhe kur është me...