U mbyll mbrëmë në Durrës Festivali Ndërkombëtar i Filmit, në të cilin konkuruan 18 krijime kinematografike nga shumë vende të botës. Çmimin më të...
E ndërsa u përfolën se u ndanë, Soni shfaqej e vetme ose me të ëmën e saj në disa koncerte apo evenimente të...
“E para, duhet të lindësh si Liberta Spahiu. E dyta, të jesh simpatike, e ëmbël dhe plot finesë. E treta...më mirë lëre fare...
Madonna është fishkëllyer nga mijëra fansa gjatë koncertit të saj të mërkurën mbrëma në Rumani. Gjatë koncertit të saj në Bukuresht, Mbretëresha e muzikës...
“Po, kam të dashur”, është shprehur Miss Kosova 2003 në një emision në RTV21." Edhe pse pushimet i ka bërë vetëm me një shoqe...