Duket se nuk janë vetëm këngëtarët dhe këngëtaret kosovarë që këndojnë nëpër dasma të ndryshme. Nuk është Xeni, as Afrim Muçiqi, është edhe...
Këngëtarja Pixie Lott ishte shumë e turpshme kur ishte e vogël. Nëna e saj Beverley ka treguar se deri në moshën 6 vjeçare Pixie...
Modelja glamuroze Naomi Campbell udhëton nëpër botë për të punuar në profesionin e saj. Ajo gjithmonë ka qenë shumë e kërkuar kudo, por...
Këngëtarja, Ingrid Gjoni, thotë se ende nuk është gati për të filluar një dashuri të re. Në një intervistë dhënë për “Shekulli”, e pyetur...
Penelope Cruz hedh poshte zerat e diteve te fundit se ajo eshte shtatzene. Aktorja ne nje prononcim per "USA Today", mohoi lajmet duke thene...