Avril Lavigne perze bashkeshortin nga jeta e saj pas tre vitesh martese. Avril Lavigne vendos te ndahet nga rocker-i Deryck Whibley, me te cilin...
Del ne treg filmi me i fundit thriller "Homecoming" me protagoniste Mischa Barton. Ky eshte filmi i pare i aktores pas problemeve qe...
Nadine Coyle ndihet ‘e përjashtuar’ nga anëtaret tjera të grupit "Girls Aloud". Anëtarja e grupit të vajzave "Girls Aloud"e  ndjen një ‘ftohje’ nga bashkanëtaret...
Dy divat e muzikës pop, Madonna dhe Janet Jackson, kanë vendosur që të bëjnë një duet së bashku. Dy këngëtaret janë takuar në një...
Robert Trujillo ka konfirmuar zerat mbi nje tur te mundshem te atyre qe konsiderohen 'kater te medhenjte' e muzikes heavy metal. "Mendoj se eshte...