Bukuroshja izraelite Bar Refaeli dhe ish e dashura e Leonardo DiCaprio-s, ka realizuar një editorial atraktiv për 'Sports Illustrated', të koleksionit të bikinëve...
Aktorja amerikane Robin Wright ka bërë kërkesë zyrtare për shkurorëzim nga bashkëshorti dhe kolegu i saj Sean Penn, raporton revista “People”. Ajo e ka...
Çifti Bekham duket se nuk po kalon momente të lumtura, pasi Viktoria i ka kërkuar Devid t’i blejë një anije kroçerë ku të...
Nëse ndonjëherë keni dashur të shikoni se çfarë të dashure ka Kanye West, atëherë mos shikoni tutje sepse ajo është bukuroshja Amber Rose. Misi...
Aktorja biseksuale Megan Fox është favoritja më e madhe tek burrat dhe gratë në të gjithë botën. Por, duket se kemi së paku një...