Filmi i Quentin Tarantinos, “Inglourious Basterds”, dhe filmi i James Cameronit, “Avatar”, kanë marrë nga pesë nominime për edicionin e sivjetmë të Empire...
Mitch, ka njoftuar se vajza e tij ka refuzuar të realizojë duet me këngëtarin Robbie Williams. 58-vjeçari ka treguar në shoun e tij online,...
Anthony Hopkins do te jete nje prift ekspert ne ekzorcizem, praktike sipas riteve qe nuk jane detyrimisht tradicionale, ne filmin “The Rite”. Behet fjale...
Dy muaj pas sulmit fizik ndaj bashkeshortes Brooke Mueller, aktori hollivudian Charlie Sheen ka lene ne mes xhirimet e serialit "Two and a...
Paris Hilton po u jep bjondeve nje emer te keq”. Keshtu eshte shprehur Sekretariati i Puneve te Grave ne Brazil, e cila kerkon...