Të pasmet bombastike për Jennifer Lopez ndonjëherë bëhen edhe problematike. Këngëtarja 49 vjeçare,...
Këngëtarja amerikane, Linday Lohan është duke punuar në projektin e ri muzikor. Ajo pritet të rikthehet...
Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë ndër çiftet më të komentuara të momentit.
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora po përgatitet të sjellë bashkëpunime me emra të mëdhenj.
Duken mjaft të dashuruar; praktikisht nuk ndahen për asnjë cast nga njëri-tjetri, propozimi I tij për...