Ajo asnjëherë nuk turpërohet të tregoj figurën e saj të mrekullushme. Dhe Kylie...
Ndarja tepër e bujshme e Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus, ka shkaktuar emocione të shumta në...
Kylie dhe Travis janë në syrin e të gjithëve që pas lajmit të ndarjes së tyre.Çdo...
Biznesmenja e njohur, Kylie Jenner, ka thënë se dëshiron edhe fëmijë të tjerë pos vajzës, Stormi.
Këngëtarja e  njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të re të dashurisë me muzikantin australian, Cody...