Eva Padlock i ka hequr që të gjitha rrobat dhe ka realiziar një set fotografik toples në plazh.

Ajo njihet si një modele me forma shpërthyese ku shpesh provokon me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Gjoksin  e  saj bombastik modelja e ka mbular vetëm me një dorë.3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here