Super bjonde dhe pa asnje rrudhe ne fytyre…sot Ornela Muti eshte njesoj si para 20 vitesh.

Mrekulli e kirurgjise estestike dhe Ornela kthehet per publikun totalisht “e rinovuar”.

Ne moshen 55-vjecare, Ornela tregon se pervecse nje fytyre te njome ka edhe nje trup shume te bukur dhe te holle si nje vajze e re.

Ka shume gra qe i nenshtrohen nderhyrjeve kirurgjikale estestike”, thote Ornela duke pranuar qe edhe ajo eshte pjese e ketij kontigjenti. Aktorja e njohur italiane, e cila eshte nene dhe gjyshe njekohesisht, po kalon nje periudhe shume te mire pasi eshte lidhur me sipermarresin francez Fabrice, me te cilin duket se ka rigjetur buzeqeshjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here