Modelja seksi Oriola Marashi vijon të publikojë në rrjete sociale video me përmbajtje erotike duke u shfaqur mjaft seksi dhe provokuese.

Këtë herë ajo ka publikuar në Instastories disa video ku shfaqet më të brendshme dhe ekspozon gjoksin.

Nuk është hera e parë që Oriola publikon video të tillë duke shkaktuar mjaft zhurmë në rrjete sociale./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here