Modelja seksi Oriola Marashi ka publikuar gjatë ditës së sotme dosa foto në rrjete sociale ku shfaqet sensuale

E veshur me një pellush ku tregon pjesën e zhveshur të kurrizit, edhe njëherë Marashi në këtë mënyrë sjellë në vëmendje hiret e saj. 

Ditë më parë modelja është diskutuar për një sherr të mundshëm me reperin Noizy dhe se nuk është më pjesë e labelit OTR, por prej asnjërit nuk është thënë ende asnjë fjalë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/oriola-nuk-permbahet-pozon-thuasje-nudo-620736/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here