Ndërkohë që temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, Oriola Marashi po bën të vetën me postimet e saj për të sjellë sa më shumë nxehtësi për fansat e saj.

Ajo ka zgjedhur të pushojë në nëj vend të ngrohtë dhe ka publikuar disa foto të papërballueshme.

Pamjet e publikuara nga modelja e OTR do ju bëjnë ‘me zemër’.

Goditjet e modeles sexy janë dita-ditës edhe ëm të përqëndruara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here