Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare, Oriola Marashi së fundmi ka realizuar një fotosesion të ‘zjarrtë’ në Itali.

E me këtë rast, ajo nuk ngurron t’ua ekspozojë fansave format trupore me veshje e fustane nga më të ndryshmet.

Në këto të fundit që ka ndarë në InstaStory, modelja Marashi i zbulon të gjitha në veshjen transparente dy pjesëshe.

Ajo po vazhdon të jetë njëra nga modelet më tërheqëse e më të kërkuara në botën e modelingut. 

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here