Prej disa ditësh në median rozë po përflitet se modelja sexy e OTR pas një mosmarrëveshje me liderin e grupit, Noizyn nuk është më pjesë e grupit.

Ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe veprimi i fundit i Oriolës duket se ka konfirmuar edhe më tepër këto zëra.

Ajo ka zhdukur nga BI0 e saj në Instagram shkrimin OTR. Asnjë nga protagonistës nuk ka folur rreth konfliktit. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/oriola-marashi-i-heq-vizen-otr-shikoni-cfare-ka-b-619783/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here