Tashmë figurë publike, Oriola ka vepruar si të gjithë.Modelja filloi të përdorë photoshop.

Disa nga figurat publike po e teprojnë, sa që fare lehtë bie në sy ndryshimi i madh që bëjnë në fotografitë e tyre.

Së fundmi, ishte Oriola Marashi ajo e cila ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po sjell pamje.

Por, në njërën nga fotot që ka publikuar, modelja shfaqet në bikine, prapa saj ndodhet një nga kullat atje, ku shihet qartë se ajo është shtrembëruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here