Këngëtarja bukuroshe, Orinda Huta është shfaqur më seksi dhe provokuese se kurrë.

E fotografuar në breg të detit Huta ka pozuar me një shkim mjaft sensual. Linjat e saj t kuruara janë majft të dallueshme në këto foto.

Gjithashtu ajo vihet re në pamjen e saj është edhe bluzja me imazhin e modeles së njohur Kate Moss.

Mos vallë Orinda është duke ndjekur hapat e Moss?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here