Këngëtarja nga Shqipëria, Orinda Huta, pas një pauze në muzikë sërish do të vijë me këngë të re.

Do të jetë pikërisht festivali i madh në RTSH-së vendi ku Orinda do t’i rikthehet skenës, shkruan “Kosova Sot”, dhe se ajo është duke u përgatitur që një kohë që paraqitet sa më bukur në këtë festival.

Nuk është bërë e ditur ndonjë detaj i këngës e as se çfarë zhanri të muzikës kësaj radhe do të konkurrojë këngëtarja Orinda Huta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here