Orinda Huta rikthehet me një projekt të ri Orinda Huta rikthehet me një projekt të ri, ajo ka regjistruar një këngë, për të cilën ka bashkëpunuar me dyshën Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi.

Këngëtarja nga Shqipëria, ka njoftuar për këngën në llogarinë e saj ‘Instagram’. Dhe siç duket ajo është ndar shumë e kënaqur, pasi ky bashkëpunim, me Aiden dhe Armendin vie pas 9 viteve, me të cilët kishte bashkëpunuar edhe për këngën ‘Nisu Arratisu’, transmeton zëri.info.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here