Orinda Huta në botën e çudiraveOrinda Huta nuk është shumë aktive në jetën muzikore por në Instagram është krejt e kundërta.

Ajo poston shpesh foto të saj dhe në një foto të fundit shfaqet si një princeshë me një fustan rozë.Kësaj fotoje do t’i shkonte shumë mirë diçitura “Orinda në botën e çudirave”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here