Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe gjithashtu moderatoret më të pëlqyera.

Por mesa duket pas një kohe të gjatë shkëputje nga muzika Orinda Huta ka vendosur të rikthehet. Në një intervistë për Revista Class ajo pohoi se kishte 3 projekte muzikore për të realizuar.

“Janë disa këngë që po punoj dhe shpresoj që së shpejti t’ja paraqes publikut! Janë balada që personalisht i dua shumë! Mund te them se njëra prej tyre është krijim i Armend Rexhepagiq dhe Aida Baraku. Tjetra prej një krijuesi të huaj,”-është shprehur moderatorja.

Aktualisht ajo është në jurinë për të rinj në “Kënga Magjike” dhe gjithashtu drejton emisionin “Jo vetëm modë” në Klan.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here