Kengetarja e dashur Orgesa Zaimi se shpejti do te behet nene. Kete gje e kemi mesuar fillimisht nepermjet miqve te saj e me pas vete kengetarja nuk ka hezituar ta ndaje me lexuesin tone, por edhe fansat e saj kete moment te lumtur.

“Jam shume e lumtur dhe cdo gje ka shkuar mire”, – ka thene Orgesa, e cila eshte ne muajin e 4-t te shtatzenise.

Orgesa eshte bere e njohur se pari ne shou-talente, si “Ethet”, apo “Akademia e Yjeve” e me pas duke vazhduar pjesemarrjen e saj ne festivale te ndryshme ku gjithmone eshte karakterizuar nga nje stil unik.

Aktualisht ajo eshte pjesemarrese ne “Top-Fest” me kengen e saj “Magnet”. Kengetarja duket se po e perjeton mire kete lajm te gezuar ne jeten e saj, madje duke qeshur ka shtuar se tanime edhe ne Top-Fest ajo nuk kendon me vetem, por dyshe. MAPO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here