uk ka pozuar për ndonjë revistë mode siç ndodh zakonisht me personazhet publikë të cilat janë shtatzënë.

Por Orgesa Zaimi ka dashur që shtatzëninë e saj ta ndjekin hap pas hapi edhe fansat e saj.

Aktualisht në muajin e shtatë të shtatzënisë këngëtarja, e cila vazhdon të angazhohet me projekte muzikore, ka postuar një foto në profilin e saj në “Facebook” ku duket qartë se këngëtarja është në muajt e fundit të shtatzënisë në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Orgesa Zaimi është martuar me gazetarin Mentor Beqa dhe për çiftin ky do të jetë fëmija e parë që vjen në jetë./bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here