Olti Curri ofendon TunënOlti Curri shpesh herë thumbon vipat dhe kësaj radhe e ka kapur me Tunen me një ironi ngacmuese.Curri ka postuar foton që bëri xhiron në rrjete sociale, ku Tuna duket shumë ndryshe nga ajo që është sot.

“Hallall lekët kirurgut plastik, se Tuna paska qenë si Ibrahimoviç,” – shkruan Olti në facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here