Aktorja Olta Gixhari e ka tepruar kësaj radhe

Të gjithë e njohin karakterin e Oltës, për fotot e ndryshme që ajo poston në rrjetet sociale, por kjo e fundit është e tepruar.

Aktorja ka postuar një foto të një vajze në librari, e cila është e zhveshur e tëra dhe kërkon libra për të lexuar.

Këtë e ka bërë ajo për ditën e “enjte”, derisa komentuesit kanë pasur komente “hot” për vajzën e postuar./GazetaExpress/ 16

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here