Olta Gixhari vjen me foto provokuese Aktorja shqiptare Olta Gixhari nihet per fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, e kjo gjë për aktoren bukuroshe është kthyer në trend tashmë.

Ajo së fundi ka publikuar një foto në profilin e saj Facebook ku shfaqet sensuale dhe mjaft provokuese, e veshur me një fustan të zi që i tregonte hiret e saj mjaft seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here