Olta Gixhari, sërish hotAktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari vazhdon të kënaq fansat e saj me poza të nxehta.

Bukuroshja bionde siç duket po shijon diku pushimet, prej nga ka postuar një foto provokuese, transmeton Kosova Sot Online.

“Mbylli sytë dhe humbe ndjenjën që është fundosje, mbylli sytë dhe numëro deri në tre…”, ka shkruar ajo sipër fotos, ku shihet duke u rrezitur me bikini të kaltër.

Olta si çdo herë duket shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here