Olta GixhariOlta Gixhari po është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht publikon fotografi dhe poza që disa herë edhe mund të jenë provokative.

Këtë herë ajo na është shfaqur në instagram si një marinarë. Padyshim se edhe kjo pamje i shkon shumë bukuroshes, Olta Gixhari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here