Olta Gixhari e “kall” publikun me kërcim hotSa herë që bëhet fjalë për provokime të nivelit të lartë në skenën shqiptare, padyshim që aty është aktorja tashmë e famshme shqiptare, Olta Gixhari.

Kësaj radhe Olta ka ndezur skenën me një kërcim shumë provokues me partnerin e saj, Ledjan Agalliaj, shkruan Indeksonline.

“Për qejfin tonë unë dhe Ledian Agalliaj në performancën crazy”, ka shkruar Olta në Instagram. “Crazy in love” titullohej performanca e saj dhe po kështu, mjaft ‘hot’ është shfaqur në lëvizje edhe Gixhari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here