Aktorja e njohur shqiptare është më entuziaste se kurrë.

Olta Gixhari ka marrë shtëpi të re dhe në të ka një të ftuar special. Olta ka ndarë në rrjetet e saj sociale një video me mbishkrimin ‘Një mik special në shtëpinë time të re”.

Bëhet fjalë për një pëllumb që i ka shtuar lumturinë Oltës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here