Duket se dalja nga Big Brother e ka afruar mjaft çiftin Fiorentina dhe Olsi.

Ata qëndrojnë gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin si në evente të ndryshme edhe në përditshmërinë e tyre. Këtë herë ka qenë Olsi, i cili ka publikuar një çast intim nga shtrati. I shohim të dy të përqafuar dhe mjaft të lumtur me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here