Pas një kohe të gjate larg vëmendjes së medias, ish banori i Big Brother 9 , Olsi Klosi kthehet me të reja.

Ai u shumëpërfol për lidhjen dhe ndarjen nga një tjetër ish banore, Fjorentina.

Por tashëm Olsi është shfaqur në krahët e një vajze brune mjaft sexy.

Publikimi i fotos vjen pasi fansat e kanë pyetur nëse ai do të martohej me një vajzë të varfër apo jo shumë të njohur për publikun. Olsi ka treguar se të dyja këto nuk janë aspak të rëndësishme për të.

Nuk dihet nëse vajza e fotos është e dashura e tij edhe pse nëtë  duken mjaft pasionantë me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here