Olivia Jordan shpallet Miss SHBA 2015Miss Oklahoma, Oliva Jordan është kurorëzuar, si Miss SHBA 2015 në Baton Rouge, Lousiana.

Fitueses së Miss SHBA 2015 ia dorëzoi kurorën Miss SHBA 2014 Nia Sanches nga Nevada, e cila nuk hezitoi ta urojë sërish atë në llogarinë Instagram.

Ky konkurs bukurie është zhvilluar të dielën, pavarësisht debatit të krijuar nga Donald Trup mbi meksikanët.

Transemtimi i këtij spektakli është realizuar nga rrjeti Reelz përfaqësuar nga personazhi publik Todd Newton dhe ish Miss Wisconsin, Alex Wehrley e cila ishte në rolin e shoqërueses.

Të shtunën në mbrëmje me anë të Twitter ai ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në shfaqje, pasi do të ishte i pranishëm në fushatën Phoenix.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here