Kënga “Te penxherja jote” është rikthyer me një version të ri nga grupi Offchestra në bashkëpunim me këngëtarin Kushtrim Hoxha.

Bashkë me versionin e ri të këngës grupi ka sjellë edhe videoklipin e parë. Realizimin e viodeoklipit e ka bërë kompania “Divan Production”.

Kushtrim Hoxha së fundmi ka realizuar edhe këngën ‘Kopshti’ në bashkëpunimin me Hana Cakulin.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe shikoni videoklipin ‘Te penxherja jote’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here