Ofertë 25 milionë dollarë për porno-film të ri të Kimit dhe Kanye West!Baroni i pornografisë Steven Hirsch, thotë se do të ishte i gatshëm të paguante 25 milionë dollarë për një film të ri seksual mes Kim Kardashian dhe burrit të saj Kanye West.

Shefi i kompanisë ‘Vivid Entertainment’, i cili ka distribuuar seks-filmin e Kimit me ish të dashurin Ray J në vitin 2007, thotë se do të ishte i lumtur të shpenzonte një shumë të këtillë për një film të nxehtë të Kimit dhe Kanye, ëasi beson se do të ishte tejet profitabil.

“Filmi seksual i Kimit dhe Kanye, do të vlente minimum 25 milionë dollarë”, ka deklaruar ai. Por Steven nuk është i interesuar vetëm në Kimin, pasi ai është i gatshëm të paguaj shuma të mëdha parash për secilin porno-film të motrave të saj Khloe, Kylie dhe Kendall Jenner, pasi beson se interesimi i madh i publikut për këtë familje, do të sillte fitim të jashtëzakonshëm.

“Do të ishin bestseller të menjëhershëm për shkak të interesimit të madh në jetën e tyre. Se sa do të paguanim, do të varej nga vullneti i tyre se sa do të ishin në gjendje për të bërë gjëra të çmendura në këtë film dhe disa faktorë tjerë”, ka thënë ajo. Steven ishte ai që kishte zbuluar seks-kasetën e Kimit, i cili bukuroshen e kishte bërë të famshme dhe ai ende po fiton para dhe e quan si njërën seks-kasetat më të mira të figurave të famshme për të gjitha kohërat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here