Miqësia e ngushtë mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut tani dihet nga të gjithë.

Por mesa duket shoqëria e ngushtë të vë ndonjëherë para pozitave të vështira duke të sikletosur.

Në një foto të postuar së fundmi Arbana ka treguar se si duket Xhemi kur bën maska bukurie, foto të cilën e ka shkëputur nga një bisedë me kamera që ka pasur me të.

Kjo foto ka shkakuar humor edhe tek ndjekësit e Arbanës të cilët janë kuriozë për reagimin që do të bëjë Xhemi kur ta shohë. Me shaka ajo përgjigjet se nuk ka çfarë i bën pasi është larg, dhe më e mundshmja është ta bëjë “unfolloë” nga Instagrami.

Moderatorja e “Big Brother” ka “kërcënua”r se do t’i publikojë një foto edhe Eno Popit, përpara se të fikë celularin e të mos i përgjigjet më askujt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here