Georgia SalpaGeorgia Salpa mbetet një prej modeleve më të famshme në Britaninë e Madhe dhe Irlandë ndërsa vazhdon të jetë protagoniste e faqeve rozë në mediat e shkruara dhe elektronike.

Sëfundi raportohen thashethemet se 27 vjecarja ka firmosur një kontratë me spektaklin “I’m A Celebrity Get Me Out Of Here” dhe producentët kërkojnë ta paguajnë 300 mijë euro. Spektakli që shfaqet në ITV është vlerësuar me audiencë të madhe dhe rivalizues për Big Brother.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here