Dafina-Zeqiri

dafina_zeqiri_3Kengetarja me e perfolur Dafina Zeqiri shpesh di te na habise me veshje dhe pamjen e saj te cuditshme. Por kesaj radhe ajo qe na ka cuditur paksa, eshte fakti se Dafina eshte shfaqur e zhveshur.

Ne rrjetin social te fotografive, “Instagram”, Dafi ka postuar fotot e zhveshura qe ju shikoni. Dafina eshte e marrosur pas Lamborghinit.

Keshtu, ajo ka ekspozuar tatuazhet ne trupin e saj, si dhe tatto-n me te re, qe ka gdhendur ne krahun e majte.

dafina_zeqiri_2

Ende nuk dihet nese keto foto jane bere per xhirimet e klipit te kenges me te re  “Time Out” ose jane vetem sesion fotosh’, por duket se eshte nje set profesional pasi kengetarja shihet e rregulluar dhe me make up.

dafina-zeqiri-1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here