Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar setin më të fundit fotografik me vogëlushen e saj Hera.

Gjatë mbrëmjes që lamë pas ajo ka publikuar disa nga fotot e këtij seti fotografik dhe gjithashtu ka treguar sesi i drejtohet vogëlushes.

“Gjysma ime, artistja ime e vogel, shpirti im, kukulla ime, shoqja ime,”-përfundon shkrimi i këngëtares në rrjete sociale. Nënë e bijë janë shfaqur të dyja të veshura me fustan të kuq duke u dukur kopje të njëra-tjetrës./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here